اخبار > اولین سمینار "عوارض جسمی و روانی بانوان مبتلا به بیماری ریوی مزمن"
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته ملی سلامت بانوان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار کرد:

اولین سمینار "عوارض جسمی و روانی بانوان مبتلا به بیماری ریوی مزمن"

اولین سمینار یکروزه "عوارض جسمی و روانی بانوان مبتلا به بیماری ریوی مزمن" توسط کمیته بانوان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری جهت بانوان شاغل در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری 22 مهر ماه در سالن همایش های امیرکبیر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و به نقل از دکتر میترا صفا دبیر کمیته بانوان این مرکز در برنامه فوق، جدیدترین مطالب علمی و بالینی توسط بانوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عنوان شد.
دکتر صفا در ادامه افزود: در این برنامه مباحثی در زمینه مسائل روانشناختی، اقدام به خودکشی، مصرف مواد، اختلال خواب، تغییرات فیزیولوژیک قلبی در دوران بارداری و یائسگی و اختلالات اندوکرین در زنان مبتلا به مشکلات ریوی توسط اساتید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مورد استقبال بانوان شاغل در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری قرار گرفت.
شایان ذکر است مطالب فوق توسط خانم ها: دکتر صفا، دکتر عدیمی، بهزادنیا، عابدینی، صادق بیگی و واشقانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همچنین خانم نصیری گزارشی از فعالیت های کمیته بانوان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری را ارائه کرد.گفتنی است سمینار فوق دارای امتیاز بازآموزی نیز بود.    

در خاتمه دکتر صفا از همکاران پر انگیزه و پر تلاش در کمیته بانوان بالاخص خانم ها  نصیری، فلک الدین و امینیان و همچنین همکاران واحد روانپزشکی و بانوان اعضا هیئت علمی که در زمینه های علمی، گروه توانمندی را تشکیل و به طور دوره ای تجارب و دانش علمی خود را با عشق و علاقه به مخاطبین (پزشکان عمومی، رزیدنت ها، اینترن ها، پرستاران و همکاران واحد اداری) منتقل کنیم تشکر و قدردانی نمود.


٠٩:٢٥ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
Contact Us Gallery News About Us Home
Copyright © 2014 LTRC.SBMU.AC.IR Allright Reserved Powered By NRITLD IT Department